Recenzie

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Diabetologická ambulancia Veľmi milá pani doktorka, vysvetlí, vypočuje, poradí pri nej máte pocit, že sa o Váš stav fakt zaujíma Katarína (05/2020)

Hodnotenie Bc. Daša Hažírová Infúzna liečba Milá, príjemná, ochotná sestrička, ktorá k svojej práci vždy pristupuje zodpovedne, profesionálne a s úsmevom. Ďakujem. Jaroslav Jaroslav Gmitro (10/2017)

Hodnotenie Bc. Daša Hažírová Liečba ozónom Milá, príjemná, ochotná sestrička, ktorá k svojej práci vždy pristupuje zodpovedne a s úsmevom. Ďakujem za starostlivosť! Lýdia.K. (02/2017)

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Diabetologická ambulancia Som veľmi spokojná s touto ambulanciou. Pani doktorka je milá, ustretová, všetko vysvetli, sestričku má tiež veľmi dobrú. maria (08/2016)

Hodnotenie Bc. Daša Hažírová Infúzna liečba Veľmi príjemné prostredie, profesionálna a milá zdravotná sestra p. Daša Hažírová. Ďakujem veľmi pekne za starostlivosť. Maňková Miriam Maňková (08/2016)

Hodnotenie MUDr. Rudolf Smik Liečba ozónom Veľmi dobrý lekár, ktorý dôsledne vypočuje pacienta, nič nezanedbá, vytrvalo sa snaží pacientom pomáhať. Veľké ďakujem!!! Lýdia Kuzmiaková (07/2016)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Endokrinologická ambulancia Príjemná, miá, ústretová, starostlivá, ochotná a nápomocná pani doktorka. Poradí, pomôže, je na ňu vždy spoľahnutie, v ambulancii je zabehnutý veľmi dobrý systém. Príjemné sestričky, ... ináč, ako spokojnosť sa to hodnotiť ani nedá. Veľké ďakujem! Lýdia K. (07/2016)

Hodnotenie Infúzna liečba Profesionálny prístup k pacientom,ochota a príjemná atmosféra....maximálna spokojnosť...ďakujem. Monika (06/2016)

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Interná ambulancia Super ambulancia a perfektný prístup k ľuďom. Lenka (06/2016)

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Diabetologická ambulancia Som veľmi spokojná s touto ambulanciou, milý prístup a profesionalita. janka (04/2016)

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Interná ambulancia Chcela by som sa pani doktorke poďakovať za milý prístup, porozumenie, vysokú profesionalitu. Zaoberala sa mojimi problémami, neodvrhla ma ako ini lekari-nebudem menovat. Zároveň chcem pochváliť aj sestričku-napriek tomu koľko tam má ľudí to skvelo zvláda a s pani doktorkou tvoria zohratý tím. Teším sa na ďalšiu návštevu tejto ambulancie, vrelo odporúčam. Mária (04/2016)

Hodnotenie MUDr. Alexandra Brečková Diabetologická ambulancia Pani doktorka veľmi milá, ústretová, všetko vysvetlí. Aj sestrička je super:) Juraj (04/2016)

Hodnotenie Diabetologická ambulancia Chcela by som vyjadriť svoju veľkú spokojnosť s ambulanciami MEDIKARD s.r.o. V 7.mesiaci tehotenstva som na základe pozitívneho oGTT bola gynekologičkou odoslaná do diabetologickej ambulancie. Na odporučenie známej som si vybrala MUDr. Železníkovú - ktorá operatívne a ochotne riešila všetky moje problémy a požiadavky, a spolu so sestričkou Bc. Langovou, vždy milou aj napriek množstvu pacientov, výborne skompenzovali môj gestačný DM. Interné vyšetrenie v tehotenstve som absolvovala u MUDr. Španírovej - tiež má milý a profesionálny prístup, ako aj všetky sestry, s ktorými som sa stretla. Škoda, že pár metrov ďalej vo FNsP mnohým zdravotníkom tá ochota, odbornosť aj prístup chyba! Prajem Vam i Vašim zamestnancom veľa elánu do práce. Michaela (03/2016)

Hodnotenie MUDr. Rudolf Smik Som maximálne spokojný, maximálne profesionálne. Dalibor (01/2016)

Hodnotenie MUDr. Rudolf Smik Lekár, ktorý je úžasným človekom s vysokou odbornosťou a komplexnou starostlivosťou o pacienta. Jana (12/2014)

Hodnotenie MUDr. Jozef Halecký, MPH Mimoriadne schopný lekár, perfektné vyšetrenie, najlepšie, čo som u kardiológov bol. Anonym (04/2011)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Som veľmi spokojná s celým personálom. Sestričky - ústretové, milé. Lekárka - super, milá,láskavá,prístup - tak ako to má byť. Mária (04/2016)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Úžasná lekárka, ľudský prístup, som šťastná, že mám možnosť mať tak dobrú lekárku. Emília (10/2015)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Veľmi dobrá organizácia práce, odborný prístup hodnotím ako super! Teťana (10/2015)

Hodnotenie MUDr. Zlatica Tomková Výborná je , prefektný prístup, fakt odborníčka. Lucia (06/2015)

Hodnotenie MUDr. Dagmar Reptišová Je mi necelých 38 rokov a od ôsmich som bol vychovavaný pri p.doktorke a som zatiaľ v dobrej kondícii s 8 ročnym synom a manželkou-Ďakujem pani doktorke Reptišovej. S.M. (03/2016)

Hodnotenie MUDr. Dagmar Reptišová Výborná, milá, múdra a obetavá pani doktorka. Tatiana (03/2016)Napíšte o nás